Ema Salčinovič

Ljubiteljica vsega lepega si tudi za svoje balkonske rastline želi nekaj posebnega.

Domov / Balkon / Emina cvetoča in uporabna balkonska zasaditev – od sajenja do danes

29 . jun

Emina cvetoča in uporabna balkonska zasaditev – od sajenja do danes


Balkon Substralove vrtnarke Eme Salčinovič je novo zeleno in cvetočo podobo dobil konec aprila. Posadili smo zelišča, ki jih bo Ema lahko uporabljala v kuhinji, slastne jagode ter kombinacijo klasičnih in modernih cvetlic. Za omamne vonjave skrbijo poprova, jabolčna in čokoladna meta (vse so primerne za tople napitke), olivna zel, rožmarin, luštrek, krvava kislica, drobnjak, listni česen, bazilika, kari, krimska bazilika, koriander, sladka zel, melisa, žajbelj, citronska verbena in sivka. Za sladkanje smo izbrali dve sorti, Elan z rožnatimi cvetovi in visečo sorto Toscana, zaa prekrasen razgled pa smo posadili belo bršljanko, Petunio »Violet Star«, višje rastočo skevolo, modro angelonijo, drobno cvetoči mleček in ščetinasto perjanko.

Oglejte si Emin balkon.

Prej

Potem

Spoznajte Substralovo vrtnarko Emo
Uporabna zasaditev
Cvetoča zasaditev


Oddaj komentar

image

Največji dar vrta je obnovitev vseh petih čutov.

Hanna Rion

Si želiš prejemati vrtnarske nasvete in informacije o popustih?

Ikona poštePrijavi se na E-novice!

Kuverta

Že vrtnariš?

Prijavi se na prejemanje e-novičk in spremljaj naše vrtičkarje in Substralove strokovnjake.

Redno te bomo obveščali o naših vrtnarskih podvigih, ti pomagali z veliko koristnimi vrtnarskimi nasveti in poskrbeli za številne ugodne nakupe.

Zapri okno