Ana Tekavčič

Svojima otrokoma želim
zagotoviti najboljše, svežo doma pridelano hrano.

Domov / Eko vrt / Substralov EKO vrt – od načrtovanja zasaditve do pridelka

29 . jun

Substralov EKO vrt – od načrtovanja zasaditve do pridelka


Konec marca smo Substralovi EKO vrtnarki Ani Tekavčič izdelali zasaditveni načrt, razdelitev gredic in kolobar pa načrtovali glede na užitne dele rastlin. Najprej smo sejali in sadili peteršilj, rukolo, različne solate, por, čebulo, česen, korenje, jagode in grah, aprila pa še krompir, blitvo, ognjič, drobnjak, zgodnje zelje, luštrek, pehtran, pelin, brokoli, meliso, čemaž, rdečo peso, brstični ohrovt ter nizek rumen in zelen fižol. Ko je bilo vreme pravo, smo se lotili tudi paradižnika, paprike in ostalih plodovk, vrt pa smo pred tem že popestrili in odišavili z zelišči, ki smo jih posadili kar na dekorativno steno.

Oglejte si, kako napreduje Anina EKO zasaditev.

Prej

Potem

Spoznajte Substralov vrtnarko Ano Tekavčič
Kako smo načrtovali kolobar in začeli s sejanjem in sajenjem
Aprilsko sejanje in sajenje
Spremljajte Anine vrtnarske nasvete


Oddaj komentar

image

Največji dar vrta je obnovitev vseh petih čutov.

Hanna Rion

Si želiš prejemati vrtnarske nasvete in informacije o popustih?

Ikona poštePrijavi se na E-novice!

Kuverta

Že vrtnariš?

Prijavi se na prejemanje e-novičk in spremljaj naše vrtičkarje in Substralove strokovnjake.

Redno te bomo obveščali o naših vrtnarskih podvigih, ti pomagali z veliko koristnimi vrtnarskimi nasveti in poskrbeli za številne ugodne nakupe.

Zapri okno